ADRES: İsmet Paşa Mahallesi 88 Sokak No: 88 Kat:0 -48  Sultangazi / İstanbul

TELEFON : +90 (533) 633 36 61

WHATSAPP :  +90 (533) 633 36 61

E-MAIL: info@yildizdoorcelikkapi.com

HAKKIMIZDA ;

Yıldız Door Çelik Kapı 2003’den bugüne çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterileri çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği ,güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir.

Müşterilerimiz, için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Kalite politikamız yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteği ile toplam kalite yönetimi hedefine ulaşmasında temel taş görevini üstlenmektedir.

Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak ,sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Daire Kapıları, Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Kapıları, Özel Güvenlik Kapıları, İş Yeri Giriş Kapıları, her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Çam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır.

Multi Sistem Merkezi Kilit, Mono blok Kilit ve Normal Kilitle güvenliği üst seviyelerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

Yıldız Door Çelik Kapıları, özgün tasarım, titiz işçilik, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir.

En büyük ilkesi, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak olarak belirlemiş ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmuştur.