Bina Giriş Kapısı

 

 Bina giriş kapıları, şimdilerde özellikle apartman dairelerinde oturan kişilerin sıklıkla araştırdıkları ve kaliteli bir ürün alabilmek için birçok firmaya aynı anda baktıkları ürünlerin başında yer almaktadır. Bu durum, ayrıca ailelerin güvenliği açısından da önemli olan seçimler arasında gösterilmektedir. Bu nedenle apartman yöneticileri tarafından kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin tercih edilmesi çok önemlidir. Bina Giriş Kapısı Eski dönemlerde kullanılan bina giriş kapıları, genellikle el yordamıyla açılan ve herhangi bir şekilde otomatik işlemlere gerek duyulmayan kapı modelleri olarak bilinmektedirler. Hal böyle olunca giriş kapıları için yıllardır aynı modellerin tercih edildiği bilinmektedir. Fakat bu durum, şimdilerde tarih olmuş durumdadır. Modern bina giriş kapısı sistemleri için genellikle otomatik ve evlerden açılan kapı sistemleri tercih edilmektedir. Bu sayede bina girişlerinde çok daha güvenli ortam yaratılırken vatandaşların zahmetsiz şekilde kapılarını açmaları ve misafirlerini de buyur etmeleri mümkün kılınmaktadır. Ayrıca bina için üretilen giriş kapı modellerinde her geçen gün daha farklı yöntemler de tercih edilmeye başlanmıştır. Bina giriş kapısı için tercih edilen modellerde genellikle renk ve desen detayları ikinci plana atılmakta hatta hiç aranmamaktadır. Bu durum, bina giriş kapılarının otomatik sistemlerden oluşması ve bu nedenle oldukça yüksek fiyatlarla satılabilmeleri nedeniyle açıklanabilmektedir. Hal böyle olunca firmalar, genel olarak ucuzluk detaylarına dikkat ederek bina giriş kapısı modelleri için tasarım detaylarını ikinci plana atabilmektedirler. Ayıca bina giriş kapıları için her firmanın kendi fiyat tarifelerini uyguladığı ve bu sayede her ihtiyaç için bina giriş kapısı modellerinin bulunabildiği de bilinmektedir. Bu sayede her apartman sahibi ortaklaşa ve çok cüzi bir miktar para ödeyerek kaliteli bir giriş kapısına sahip olabilmekte ve ailesini güven altına alabilmektedir. Bina Giriş Kapısı

Yıldız Door Çelik Bina Giriş Kapısı

Günümüzde kullanılan kapılar arasında çelik kapı modelleri de yer alıyor. Bu kapılara sahip olmak isteyenler çeşitli bilgiler almaya çalışabilir.

Çelik kapılar hakkında bilinmesi gereken pek çok şey mevcut. Öncelikli olarak bu kapıların ne olduğundan bahsederek konuya giriş yapalım. Çelik kapı, çelikten yapılan ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken kapılar olarak açıklanabilir. Çelik olması sebebiyle ağır olan bu kapılar, kalınlığı ile birlikte de kolaylıkla hasar almaz. Dayanıklılığı ile beraber ön plana çıkan bu kapılar, günümüz şartlarına göre sıklıkla tercih edilen kapı modelleri arasında bizlerin karşısına çıkıyor. Bu kapılar genellikle dış kapılarda kullanılır. Çünkü güvenlik ve dayanıklılık amacıyla büyük bir önem taşır. İç kapılar ise genellikle daha hafif kapılar olur.

 

Bu Tür Kapıların Özellikleri

Bina giriş kapıları, villa çelik kapılar, klasik çelik kapılar, pivot kapılar ve modern çelik kapılar gibi pek çok kapı türü bulunuyor. Bunlardan birisi olan çelik kapı modelleri hakkında bilinmesi gerekenler arasında bu kapıların özellikleri bizlerin karşısına çıkıyor. Pek çok şehirde sunmuş olduğumuz bu hizmet ile beraber bu kapıların sağladığı özellikler arasında korozyona karşı dayanıklı oluşu yer alıyor. Bildiğiniz üzere korozyon, oksijen ile buluşan metal parçasının zaman içerisinde paslanması olayı olarak açıklanabilir. Bu kapılarda yer alan malzemeler sebebiyle korozyon önlenmiş oluyor. Bu sayede kapının yıllar geçse de korozyona uğramaması sağlanıyor.

Bu kapıların sunmuş olduğu bir diğer özellik olarak sizlere dayanıklılıktan söz edebiliriz. Bu kapılar, sunduğu olağanüstü kalite ve kullanılan malzemeler sebebiyle harika bir dayanıklılığa sahip oluyor. Pek çok kapı modeline göre muazzam bir güvenlik seviyesinde bulunan bu kapılar, aynı zamanda performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu kapılar, aynı zamanda darbelere karşı da kırılmaz. Bir insanın ne kadar uğraşırsa uğraşsın kıramayacağı şekilde geliştirilen, aletlerin dahi zorlansa da kolaylıkla kıramayacağı bu kapılar, bu performans ile birlikte müşterilere muhteşem bir konfor sunuyor. Aynı zamanda temizlemesi de kolay olan çelik kapı modelleri, yeni müşterilerini bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bina Giriş Kapısı kaç saatte takılıyor?

Çelik kapı takma konusunda şunu söyleyebiliriz ki bu kapılar bazen birkaç saatte bazen daha kısa sürede takılabiliyor. Tabii bu ürünler özel üretim olduğu için ürünün öncelikle üretilmesi gerekiyor. Eğer işe erken başlanırsa aynı gün içerisinde kapı takma işlemi uygulanabilir, bunun yanı sıra kapı yerleştirme işi bir diğer güne kayabilir.

Fiyat konusunda indirim sağlanıyor mu?

Mümkün oldukça en uygun fiyatın çelik kapı modellerinde sunulması sağlanıyor. Şunu ifade edelim ki kapının üretim ve takma maliyeti üzerine bir miktar kâr ekleniyor. Bu sayede uygun fiyat sağlanabiliyor.

Çelik iç kapı ekleniyor mu?

Bu kapıların genel olarak dış kapılarda uygun olduğunu söylesek de bazı müşteriler, iç kapılarda da bu tür kapıların takılmasını isteyebilir. Şunu ifade edebiliriz ki iç kapılar için de müşterinin isteğine bağlı olarak bu tür kapı modelleri tercih edilebilir. Özellikle ofis ortamlarında bu durum daha yaygın.

Özel üretim villa kapısı yapılıyor mu?

Evet, aslına bakarsak her kapı özel bir şekilde üretiliyor. Müşteriler sipariş verdiğinde hazır kapı gönderilmiyor, bu kapılar hemen üretilip sonrasında müşteri ile buluşuyor. Kısacası üretmiş olduğumuz her kapı aslında özel bir kapı. Buna ek olarak müşterinin istediği tarzda kapılara da yer vermiş oluyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul, Kocaeli ve Antalya gibi pek çok şehirde mümkün olduğunca en iyi hizmeti siz değerli kullanıcılara sunuyoruz. Bunun yanı sıra sizin şehrinize destek verdiğimizi merak ediyor iseniz yapmanız gereken şey bize ulaşıp hemen bilgi almak. Zaman içerisinde kapsama alanımızı genişleterek daha iyi hizmetler vermeye önem gösteriyoruz.

Size nasıl ulaşabiliriz?

Bize ulaşmak isteyenler web sitemizdeki iletişim numarası ile bizimle hemen iletişime geçebilir ve bilgi talep edebilir. Müşterinin verdiği bilgiler karşılığında teklif yapıyor, müşteri teklifi kabul ederse hemen çalışmaya başlıyoruz.